2. Förfarande
Förfarande
Titel: Järnhandelsvaror
Beskrivning: Upphandlingen omfattar myndigheternas behov av järnhandelsvaror för löpande underhålls- och ändringsarbeten. Avrop kommer att ske successivt under hela avtalsperioden. Ett brett och heltäckande sortiment av järnhandelsvaror efterfrågas
Intern identifierare: 25/53
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44316000 Järnhandelsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Järnhandelsvaror (1)
Beskrivning: Avtalet omfattar beställarens behov av Järnhandelsvaror för löpande reparations- och underhållsarbeten.
Intern identifierare: 1720493-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 1731545-1