791713-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Systemtjänster och tekniska konsulttjänster – Upphandling av systemstöd för kundval kulturskola
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av systemstöd för kundval kulturskola
Beskrivning: Upphandlingen omfattar systemstöd för anordnare, elever, vårdnadshavare och medarbetare inom Nacka kommun för kulturskoleaktiviteter.
Intern identifierare: KFKS-2023-01266
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling av systemstöd för kundval kulturskola