2. Förfarande
Förfarande
Titel: Klassningssällskap till Svea
Beskrivning: Klassning av fartyget R/V Svea
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71631100 Inspektion av maskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118191:Lot:1