2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan till marknadsdialog - Lunds nya ridanläggning
Beskrivning: Serviceförvaltningen i Lunds kommun vill härmed bjuda in till marknadsdialog, gäller uppförandet av Lunds nya ridanläggning. Ett antal frågor har tagits fram som är tänkta att utgöra grund för dialogen. Tider för möten med individuella intressenter finns att boka, liksom möjlighet att komma med skriftliga svar på frågorna. Medverkan påverkar inte möjlighet att lämna anbud i kommande upphandling.
Intern identifierare: SN 2024
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning