2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profil och arbetskläder
Beskrivning: Profil och arbetskläder till Jordbruksverket
Intern identifierare: 2.5.11-10040/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000