791991-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Byggarbetsmiljösamordning Slakthusområdet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggarbetsmiljösamordning Slakthusområdet
BeskrivningUppdraget avser uppdrag som Byggarbetsmiljösamordnare till projekt Slakthusområdet.
Intern identifierareE2025-03358
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareByggarbetsmiljösamordning Slakthusområdet