2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förbrukningsmaterial till Zoll defibrillatorer
Beskrivning: Upphandlingen avser förbrukning till Regionens befintliga hjärtstartare av fabrikat Zoll. Denna annons är riktad mot Medidyne AB och publiceras enbart i syfte att kunna avsluta upphandlingsprocessen i Kommers.
Intern identifierare: RB2025-0630
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33182100 Defibrillator
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen avser förbrukning till Regionen befintliga hjärtstartare.
Intern identifierare: Förbrukningsmaterial till Zoll defibrillatorer