792184-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sjöfartstjänster – Tjänstekoncession Gästhamnen Oxelösund
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTjänstekoncession Gästhamnen Oxelösund
BeskrivningBedriva verksamhet i kommunens gästhamn
Förfarandets viktigaste känneteckenDrift av kommunens gästhamn med kringliggande verksamheter
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60640000 Sjöfartstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108146:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60600000 Transport på vattenvägar, 09132000 Bensin, 98360000 Marina tjänster