2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sekvenseringsinstrument för genpanelanalys med integrerad och automatiserad bibliotekspreparation
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av sekvenseringsinstrument för genpanelanalys med integrerad och automatiserad bibliotekspreparation samt tillhörande förbrukningsmaterial.
Intern identifierare: 2025-O002049
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000