2. Förfarande
Förfarande
Titel: Obesitaskirurgi
Beskrivning: Upphandling av obesitaskirurgi: gastric bypass och gastric sleeve
Intern identifierare: 2025-POL000343
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121300 Kirurgiska specialisttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85111100 Kirurgisk sjukhusvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Upphandling av obesitaskirurgi
Intern identifierare: 1702481-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Upphandling av obesitaskirurgi.
Intern identifierare: 1781629-1