2. Förfarande
Förfarande
Titel: Presentkort
Beskrivning: Linköpings kommun bjuder in till upphandling av presentkort. Med presentkort avses digitala och fysiska presentkort. Presentkorten ska enbart kunna nyttjas hos fysiska köpställen belägna i Linköpings kommun. För kännedom. Inga kommunikation eller frågor kommer att besvaras under julledigheterna (20 dec-6 jan).
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109132:Lot:1