2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kaffebryggare/termosbryggare samt övrigt sortiment
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av kaffebryggare/termosbryggare samt övrigt sortiment.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39711300 Elektrotermiska apparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119259:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15860000 Kaffe, te och liknande produkter