See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter DIS - Mark- och exploateringstjänst
Beskrivning: Avropet avser en förnyad konkurrensutsättning av Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster 28917, Mark- och exploateringstjänst
Intern identifierare: KLF 2025/1202
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster 28917, Mark- och exploateringstjänst
Intern identifierare: Tekniska konsulter DIS - Mark- och exploateringstjänst