2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobil röntgenutrustning
Beskrivning: Marknadsundersökning inför kommande upphandling av mobil röntgenutrustning till sjukhusen i Ljungby och Växjö.
Intern identifierare: Marknadsundersökning
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning