2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänster och lösningssupport för IDM/IGA
Beskrivning: Domstolsverket har behov av en leverantör som kan tillhandahålla support, underhåll och förändringsarbete inom OpenTexts produkter NetIQ Identity Governance och NetIQ Identity Manager.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97809:Lot:1