See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Websites
Beskrivning: Prediction poll websites
Intern identifierare: FOI-2024-1231
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Optioner se upphandlingsdokument