792864-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Ljudteknikertjänster – Hyra av ljud, ljus, scen, video och personal – Gustav Adolfs Torg - Stockholms Kulturfestival 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyra av ljud, ljus, scen, video och personal – Gustav Adolfs Torg - Stockholms Kulturfestival 2026
BeskrivningHyra av ljud, ljus, scen, video och personal – Gustav Adolfs Torg - Stockholms Kulturfestival 2026.
Intern identifierareKUL 2025/1454
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92370000 Ljudteknikertjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor, 32340000 Mikrofoner och högtalare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningHyra av ljud, ljus, scen, video och personal – Gustav Adolfs Torg - Stockholms Kulturfestival 2026
Intern identifierareHyra av ljud, ljus, scen, video och personal – Gustav Adolfs Torg - Stockholms Kulturfestival 2026