792969-2025 - Resultat
Sverige – Paramedicinska fordon – Sjuktransportfordon
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSjuktransportfordon
BeskrivningSjuktransportfordon
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114120 Paramedicinska fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Titel04_Sjuktransportfordon
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91381:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 34114122 Patientfordon, 34114000 Specialfordon
Optioner
Beskrivning av alternativenOmbyggnad av fordon Serviceavtal