79308-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Insamling av avfall – Återvinning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelÅtervinning
BeskrivningHämtning och omhändertagande av beställarens samt upphandlade entreprenörers restprodukter och metaller.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95162:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90514000 Återvinning av avfall