79314-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Webbsideutformningstjänster – Support, förvaltning och utveckling av webbplats
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSupport, förvaltning och utveckling av webbplats
BeskrivningUppdraget omfattar support, förvaltning och vidarutveckling av kommunens externa webbplats med underwebbar.
Intern identifierareSK2023-0499
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72413000 Webbsideutformningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72212224 Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSupport, förvaltning och utveckling av webbplats