2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling bokning av för Gotska Sandön avseende båtresa, boende och eventuella andra tjänster och varor
Beskrivning: Länsstyrelsen i Gotlands län upphandlar bokningen av resa och boende till/på Gotska Sandön för säsongen 2026 med rätt till förlängning ett år i taget, två gånger (dvs 2026-2028)
Intern identifierare: 4189-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Pris
Beskrivning: Bokning av båt och boende till Gotska Sandöns nationalpark
Intern identifierare: 1815337-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificering
Beskrivning: Bokning båt och boende till Gotska Sandön
Intern identifierare: 1815338-1