793211-2024 - Resultat
Sverige – Ingenjörstjänster – Tekniska konsulter TN 2022-0836
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulter TN 2022-0836
BeskrivningStrömstads Kommun avser att upphandla separata ramavtal gällande tekniska konsulttjänster inom nedan kategorier: Gatu- och Va-anläggningar Bro- och hamnanläggningar Bullerutredningar Fastighetsvärdering Naturutredningar Miljöutredningar Planarkitekter Översiktsplanering Bygg-/projektledning Framtagande av Fastighetsägareförteckning Marina utredningar
Föregående meddelande034232-2023
Intern identifierare23/1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000