See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tymp och stapediusreflexmätare
Beskrivning: Tymp- och stapediusreflexmätare till Hörselverksamheten Habilitering& Hälsa
Intern identifierare: RS2025-00077
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000