793384-2024 - Resultat
Sverige – Personbilar – DIS Fordon Personbilar ON
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS Fordon Personbilar ON
BeskrivningUpphandlingen avser 3 personbilar.
Intern identifierareKS 2024/0871
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000