See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Strategisk Partnering - Större renoveringar
Beskrivning: Karlskoga kommun har under en flerårsperiod planera att genomföra flera större invändiga renoveringar av sitt fastighetsbestånd. Omfattningen av denna upphandling riktar sig till två fastigheter, Kulturskolan och Folkets Hus, fördelat på två respektive tre år.
Intern identifierare: 24-2020-1111-1010-141
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000