2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gränsmarkering av skyddade områden
Beskrivning: Upphandlingen gäller gränsmarkering av skyddade naturvårdsobjekt enligt naturvårdsverkets standard och riktlinjer från Länsstyrelsen Östergötland
Intern identifierare: 512-17650-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92533000 Tjänster i naturreservat
Ytterligare klassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster, 77200000 Skogstjänster, 92530000 Tjänster i botaniska och zoologiska trädgårdar samt naturreservat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000