See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård
Beskrivning: Sölvesborgs kommun, Sölvesborgshem AB, Sölvesborg Energi AB samt Miljöförbundet Blekinge Väst inbjuder Er härmed att inkomma med anbud på Företagshälsovård i enlighet med upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: KSKLK 2024/330
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000