79367-2024 - Resultat
Sverige – Diverse medicinktekniska produkter – Toaletthjälpmedel
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Toaletthjälpmedel
Beskrivning: Toaletthjälpmedel
Föregående meddelande: 010079-2023
Intern identifierare: RS 2022-01897
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000