2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2 st. Byggledare mark, Stora projekt, Norrbotniabanan
Beskrivning: Upphandlingen avser två st. byggledare inom mark i projekt Norrbotniabanan. Stationeringsort: Skellefteå
Intern identifierare: KOM-419444
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315200 Byggkonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Byggledare mark 1
Beskrivning: Byggledare mark Skellefteå
Intern identifierare: Byggledare mark 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Byggledare mark 2
Intern identifierare: Byggledare mark 2