79373-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Bråcknät, prolapsnät, TVT samt tillbehör
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBråcknät, prolapsnät, TVT samt tillbehör
BeskrivningUpphandling av implanterbara nät med tillbehör. Exempel på produktkategorier; bråcknät, prolaps, inko.band mm.
Intern identifierareRS 2024-01790
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000