See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-resurskonsulter
Beskrivning: LiU har behov av en leverantör/samarbetspartner som förstår LiU:s behov och vilken typ av konsult som fungerar bäst i LiU:s miljö. Leverantören ska agera proaktivt och generöst bidra till kompetensutvecklingen av IT-avdelningens personal. Leverantören ska ha god leveransförmåga och agera för lyckade projekt.
Intern identifierare: LiU-2024-05077
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000