2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dörrevision Regina
Beskrivning: AB Transitio inbjuder härmed till att inkomma med ansökan om att få delta i upphandlingen av dörrevision av tre fordon ur Västtrafiks och ett fordon ur AB Transitios Reginaflotta. AB Transitio genomför upphandlingen på uppdrag av Västtrafik.
Intern identifierare: ABT25_0430
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000