2. Förfarande
Förfarande
Titel: Direktupphandling Specialist avseende beräkning byggnadsverk, Korsvägen, Västlänken,
Beskrivning: Direktupphandling Kompetenskonsult, Specialist avseende beräkning byggnadsverk, Korsvägen, Västlänken,
Intern identifierare: KOM-419468
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Direktupphandling Specialist avseende beräkning byggnadsverk, Korsvägen, Västlänken,