79408-2026 - Resultat
Sverige – Sakförsäkringar – Försäkringsupphandling Region Örebro Län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsupphandling Region Örebro Län
BeskrivningFörsäkringsupphandling för Region Örebro Län avseende Regionförsäkring.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörsäkringsupphandling Region Örebro Län