2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skötsel utemiljö/grönytor Floda,Tollered,,Gråbo, Sjövik samt Lerum och Hulan
Beskrivning: Skötsel utemiljö, grönytor i tre områden - Floda, Tollered, Gråbo, Sjövik - Lerum - Hulan
Intern identifierare: 24/9
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000