794198-2023 - ResultatSverige-Vänersborg: Maskiner för beredning av djurfoder
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utfodringsanläggning Axevalla
Referensnummer: RS 2023-03634
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
16630000 Maskiner för beredning av djurfoder
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av utfodringsanläggning avsedd för hästar
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
16000000 Jordbruksmaskiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen