2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resurskonsult Arbetsmiljöspecialist till program Västlänken
Beskrivning: Behovet är en Arbetsmiljöspecialist till program Västlänken på 2 år samt Option 1+1 år.
Intern identifierare: KOM-418517
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Resurskonsult Arbetsmiljöspecialist till program Västlänken