2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan DIS Projektledare - Projektledare för VA-relaterade investeringsprojekt
Beskrivning: Projektledare
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71541000 Byggteknisk projektledning
Ytterligare klassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning, 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Projektledare för VA-relaterade investeringsprojekt, dnr. 25/01685