2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Digital arbetsplats till Region Skåne
Beskrivning: RFI
Intern identifierare: 2025-O002944
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72500000 Datortjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel, 72260000 Programrelaterade tjänster