794685-2024 - Resultat
Sverige – Avfallstjänster – TN 2019-0507 Fjärrtransport Avfall
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTN 2019-0507 Fjärrtransport Avfall
BeskrivningStrömstads kommun, Tekniska förvaltningen, avser upphandla transport och hyra av containers för brännbart och organiskt avfall. Transport omfattar lastning i Strömstad och lossning i Uddevalla samt Vänersborg.
Föregående meddelande483684-2019
Intern identifierareTN 2019-0507
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000