794775-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Markskötsel – Upphandling avseende kontrakt för trädgårdsskötsel på Sköntorp (Polisskolan). inkl snöröjning, skottning och halkbekämpning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling avseende kontrakt för trädgårdsskötsel på Sköntorp (Polisskolan). inkl snöröjning, skottning och halkbekämpning
BeskrivningMarkskötelentreprenad Sköntorp i Solna Läs bifogade dokument
Intern identifierare23/127
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000