Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48219300 Programvara för administration, 48311000 Programvara för dokumenthantering, 48445000 Programvara för kundhantering, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde