2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av särskilt boende Tvååker och Veddige
Beskrivning: Upphandlingen avser drift av särskilt boende i Tvååker och Veddige, toalt 50 platser.
Intern identifierare: SN 2025/0344
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsförfarand
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 85311100 Äldreomsorg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000