See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Högflödesutrustning och värmebefuktare
Beskrivning: Upphandling av högflödesutrustning och värmebefuktare inkl andra tillbehör och förbrukningsprodukter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Högflödesutrustning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115217:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33157000 Utrustning för gasbehandling och annan andningsstödjande utrustning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Värmebefuktare
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115217:Lot:2