2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skåpsmoduler till Logistikservice
Beskrivning: Skåpsmoduler som är anpassade till närförrådsservice tjänsteutförande i vårdverksamheterna.
Intern identifierare: RS240972
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39150000 Diverse möbler och utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål, 39120000 Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000