2. Förfarande
Förfarande
Titel: Affärscoach, AI, digitala tjänster och mjukvara
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ingående av ett ramavtal med en leverantör för en dedikerad namngiven Konsult som ska agera affärscoach inom AI, digitala tjänster och mjukvara.
Intern identifierare: 25/30
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 73200000 FoU-rådgivning, 79411000 Allmän organisationsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79990000 Diverse företagstjänster, 79998000 Coachning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000