2. Förfarande
Förfarande
Titel: E4 Rastplats Byske södergående, Produktion. #10298
Beskrivning: -
Intern identifierare: KOM-407989
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233100 Anläggning av huvudvägar och andra vägar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: E4 Rastplats Byske södergående, Produktion. #10298