2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elmateriel och kabel
Beskrivning: Ronneby Miljö och Teknik AB upphandlar ett komplett sortiment av elartiklar, elinstallationsmateriel och kabel.
Intern identifierare: 23/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Ytterligare klassificering (cpv): 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer, 31300000 Isolerad metalltråd och kabel, 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor, 44619200 Kabeltrummor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsdokument (mallar) LOU