See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Alternativ Telefoni
Beskrivning: Upphandling av produkter för totalkonversation Alternativ Telefoni.
Föregående meddelande: 123456-2023
Intern identifierare: 2023-O002390
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48510000 Programvara för kommunikation
Ytterligare klassificering (cpv): 32524000 Telekommunikationssystem, 32570000 Kommunikationsutrustning, 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000