2. Förfarande
Förfarande
Titel: Planerat underhåll och lokalanpassningsprojekt
Beskrivning: Avsikten med denna upphandling är att teckna ramavtal för att möta Beställaren behov av byggnadsarbeten avseende lokalanpassningar, planerat underhåll och mindre projekt.
Intern identifierare: 0246/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45453000 Reparation och renovering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Planerat underhåll och lokalanpassning